Podnikateľ o predávkovaní Jankovskej: ,,Monča, čo mi to zase robíš?“

Dátum:

Monika Jankovská bola pred pár dňami náhle hospitalizovaná po tom, čo sa jej zhoršil zdravotný stav. Jej prevoz do nemocnice je najnovšie vyšetrovaný ako pokus o samovraždu. Vyjadrenie si v dôsledku tejto situácie neodpustil ani známy podnikateľ, ktorému mala zruinovať život.

Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti bola po dlhých mesiacoch vo väzbe náhle prevezená do nemocnice v Banskej Bystrici. Podľa dostupných informácií užila antidepresíva, pričom sa jej náhle zhoršil zdravotný stav. Jej konanie je momentálne vyšetrované ako pokus o samovraždu.

K nečakanému kroku sa najnovšie vyjadril podnikateľ Ondrej Janíček, ktorý prišiel pred 16 rokmi o podnik pod Trenčianskym hradom. O majetok mal prísť kvôli mafií a dodnes bojuje za spravodlivosť. Dokonca sa mali súdne pojednávania otočiť proti nemu a sám bol odsúdený. V tom čase viedla súdne procesy práve Monika Jankovská.

Janíček sa nevzdáva a už po štvrtýkrát sa pokúsil obnoviť súdny proces, pričom súdu poskytol aj komunikáciu bývalej sudkyne cez aplikáciu Threema. ,,Je tam opísané, že Janíček je k…t, ktorý si vždy nájde niečo nové na obnovu konania, a preto ho musíme šikanovať,“ povedal v minulosti známy podnikateľ pred cas.sk.

Nie je však žiadnym prekvapením, že bojovník za spravodlivosť intenzívne sleduje dianie okolo ženy, ktorá mu zničila život. Napokon sa vyjadril aj k jej hospitalizácií. ,,Monča, čo mi to zase robíš? Veď ma zase obvinia, že ja som príčina tvojej poruchy. Chcela si to dať na Lučanského? Nie, ty vieš, čo robíš, 20 rokov ťa poznám, si mazaná všetkými masťami. Dajú ťa do klietky, lebo nakoniec niekoho pohryzieš. Joj, Monča, Monča, s tebou si ešte užijem,“ napísal na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Ondrej Janíček – spravodlivosť zvíťazí  |  Foto: YT/Aktuality.sk, Startitup, SME

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...