Podnikateľka Daniela Kralevich sa v septembri stala účastníčkou mimoriadne tragickej nehody. Jej auto usmrtilo len 18-ročnú študentku Linh, pričom do dnešného dňa sa údajne neozvala zúfalej rodine. Na sociálnej sieti sa ale rozhodla vysloviť prvé slová.

Život Daniely Kralevich sa v septembri zrejme obrátil naruby, keď jej auto napálilo do 18-ročného dievčaťa, ktoré malo život ešte len pred sebou. Tragická smrť študentky zasiahla okrem zúfalej rodiny aj spolužiakov a kamarátov zosnulej. Podnikateľka sa však údajne zatiaľ rodine neozvala s prepáčením a naďalej mlčala. O nehode pritom prehovoril aj svedok Ján a prevalilo sa, kto aktuálne tmavovlásku stráži v dome.

Po nehode prestala komunikovať aj na sociálnych sieťach, no to sa pred niekoľkými dňami zmenilo. Ako uvádza Nový Čas, najprv sa istý Kristián podpísal pod statusom na jej profile s týmito slovami: “Milí priatelia, dovoľujeme si vám poďakovať za prejavenú podporu. Všetkým nám, Danielkiným spolupracovníkom, je veľmi ľúto, čo sa stalo takému skvelému človeku, vždy ochotnému pomôcť… Máme jej súhlas pomáhať opäť,” uviedol. Pomoc podnikateľky pritom má byť tentokrát okrem rúšok aj v podobe poskytnutia privátnych pozemkov Kralevich, vrátane projektu na Zlatých pieskoch. Tie chce ponúknuť na výstavbu poľných nemocníc alebo testovacích miest.

Problémom však je, že dom pri vode starosta Ružinova označil za nelegálnu stavbu, ktorá môže byť nebezpečná, keďže nemá revíziu elektrických obvodov, zábradlie na terase a iné. To však neboli jej posledné slová. Kým v tomto prípade hovoril v mene Kralevich neznámy Kristián, ona sama sa rozhodla zareagovať na sociálnych sieťach na nedávnu nehodu Borisa Kollára s misskou, ktorú mal údajne viesť do lekárne. “Golf pri nehode s predsedom národnej rady nešiel na červenú! Je tam obojstranná zelená,” poučila istého komentujúceho. V tomto prípade bola teda o čosi zhovorčivejšia ako pri tragédií dievčaťa. Voči Kralevich doposiaľ nebolo vznesené obvinenie a naďalej je držiteľkou vodičského oprávnenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/kralevich_ruska, Facebook/Polícia Slovenskej republiky