Mladá žena sa nemohla na príchod svojho prvorodeného potomka tešiť viac. Jej pôrod sa však natoľko skomplikoval, že lekári museli pristúpiť k akútnemu cisárskemu rezu. Počas zotvavonia stál po boku čerstvej mamičky manžel so svokrou, ktorí jej pomáhali pri starostlivosti o synčeka. Bola im za to vďačná, no jej nadšenie netrvalo dlho.

Podraz! Presne tak by sme mohli nazvať konanie manžela, ktorý podľahol tlaku svojej matky. Američanka Jane sa totiž až po dvoch mesiacoch od pôrodu dozvedala, že jej milovaná polovička zmenila meno ich novonarodeného synčeka. Hľadala totiž rodný list, ktorý potrebovala na vystavenie kartičky zdravotného poistenia.

Dôvodom bolo neustále dobiedzanie jeho matky, ktorá využila chvíľu, keď sa novopečená mamička zotavovala po pôrode. S menom Finley, ktoré dvojica vybrala, absolútne nesúhlasila, a dokonca poslala vtedy ešte tehotnej žene vianočný darček pre bábätko, na ktorom bolo meno, ktoré si želala ona. Bolo ním meno Finlay, ktoré má podľa jej slov znieť mužnejšie.

Aj napriek tomu, že ide o zámenu jediného písmena, meno chlapčeka dostáva úplne inú výslovnosť. ,,Beriem to ako obrovskú zradu a nedokážem sa s takýmto konaním svojho manžela vyrovnať. Spravili to za mojím chrbtom aj napriek tomu, že som jeho matka. Na svokru sa nemôžem ani pozrieť! Je to manipulátorka a môj muž je slaboch,“ uviedla vo svojom priznaní na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Pixabay