Manželstvo českého moderátora Jakuba Prachaře a modelky Agáty Hanychovej sa má otriasať v základoch. Potom, ako sa prevalila informácia, že dvojici to poriadne škrípe, sa začali objavovať svedectvá, ktoré ešte viac prilievajú olej do ohňa. Zdá sa, že toto pre kedysi zamilovaný pár nebude jednoduché obdobie.

Po dvoch rokoch prichádza opäť na pretras vzťah Prachaře a Hanychovej. V minulosti už totiž prekonali nejednu krízu, kedy mala byť česká kráska neverná manželovi, pričom následne otehotnela. Všetko sa však upokojilo, keďže DNA testy mali preukázať, že dieťa je naozaj českého moderátora.

Zdá sa, že rodinná idylka nevydržala dlho, keďže Agáta sa na sociálnej sieti zverila so šokujúcim vyhlásením. ,,Rozísť sa na výročie dokáže len málokto…,“ napísala. Následne však príspevok vymazala a tvárila sa, že ide o vtip. O pár hodín však dvojnásobná mama priznala, že sa jej všetko rúca a práve deti ju držia nad vodou.

Správy o kríze zachytil aj istý zamestnanec bratislavského hotela, v ktorom sa Jakub zdržiaval pri nakrúcaní šou Česko Slovensko má talent. Rozhodol sa preto, že je čas ísť s pravdou von a Hanychovej napísal správu, v ktorej tvrdí, že Prachař mal pomer s Dianou Mórovou. Celý text zverejnila samotná Agáta s prosbou, aby jej správy podobného typu už radšej nechodili.

Správa od svedka pre Agátu

Zdroj: Instagram/agatahanychova  |  Foto: Facebook/Agata Pracharova, Instagram/tvjoj, YouTube