Je to len pár dní dozadu, čo na Slovensku vypukol škandál o nevere herca Sväťa Malachovského, ktorý po šiestich rokoch vymenil svoju manželku Ľubicu za mladšiu herečku Petru Molnárovú. Dnes podvedená manželka obľúbeného herca prehovorila o svojej údajnej žiarlivosti!

[sociallocker]Po vypuknutí Malachovského nevery sa dostala na verejnosť informácia, že za všetkým mala byť žiarlivosť jeho manželky, skladateľky Ľubici Malachovskej Čekovskej. Portál Pluska.sk priniesol informáciu z blízkeho zdroja manželov Malachovských, ktorý tvrdil, že za rozpadom ich manželstva a Sväťovou neverou stála prehnaná žiarlivosť jeho manželky. Tá mu údajne neustále kontrolovala mobil a robila žiarlivostné scény, čo známy herec už nevládal znášať a rozhodol sa radšej tráviť čas s 29-ročnou herečkou Petrou Molnárovou. Malachovského manželka má však na celú vec úplne iný názor!

Vľavo je Sväťova nová známosť Petra Molnárová, vpravo jeho zákonitá manželka Ľubica.
Vľavo je Sväťova nová známosť Petra Molnárová, vpravo jeho zákonitá manželka Ľubica.

Ku svojej údajne prehnanej žiarlivosti sa Ľubica vyjadrila nasledovne: „Mojou životnou náplňou nie je posudzovať iných, nemôžem zodpovedať za blízke manželovo okolie, ako ma hodnotia, ale situáciu vidím a vnímam úplne inak. Keď chceš psa biť, palicu si nájdeš.”

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook
[/sociallocker]