Známy český moderátor a komik Jan Kraus (65) má doma poriadne dusno. Na povrch totiž vyplávala zaujímavá pikoška a v Čechách sa hovorí o veľkej manželskej kríze. Je za tým mladá žabka?

Známy český moderátor, ktorý sa preslávil svojou zábavnou Show Jana Krause, má doma poriadny problém. Jeho humor, no aj sláva, zrejme priťahujú mladé fanynky a to sa určite nepáči jeho partnerke a výbornej herečke Ivane Chýlkovej (55). V Čechách sa pritom v prípade stabilnej českej dvojky skloňuje slovo kríza.

Podľa informácii denníka Ahaonline má Kraus dokonca už niekoľko mesiacov žiť v provizórnom prenajatom byte, kým sa veci medzi ním a Ivanou neutrasú. Problémy mala pritom spustiť Krausova večerná zábavka. Podarilo sa ho totiž prichytiť na večeri v luxusnej reštaurácii s mladučkou tmavovláskou.

Dvojica popíjala vínko a o čomsi spolu diskutovala. Nevedno, či je práve tento incident dôvodom odlúčenia s herečkou, no známa dvojica dokonca zrušila spoločnú plánovanú dovolenku, na ktorú sa mali vybrať začiatkom roka.

Jan Kraus má s Ivanou Chýlkovou prechádzať vážnou krízou

Zdroj: ahaonline.cz │ Foto: YouTube