Zlatica Puškárová sa stala v priebehu rokov stálicou televízie Markíza, a zároveň aj overenou značkou, ktorá je zárukou úspechu. Mnohé firmy tak dúfajú, sa stane tvárou práve ich produktu, no niektoré sa ani len neobťažujú informovať moderátorku o ich reklame, kde svieti jej tvár.

Na sociálnej sieti sa objavila reklama, kde sa objavuje Zlatica s logom: ,,Spaľovanie tuku je naším hlavným cieľom.“ Ide zrejme o zahraničnú stránku pod názvom Shoponline, pričom je daný príspevok sponzorovaný, čo zaručí spoločnosti, aby reklamu videlo čo najviac ľudí. Je však zrejmé, že moderátorka vôbec netušila, že jej meno a tvár boli zneužité.

Aj napriek tomu, že si Puškárová z toho nechcela robiť veľkú hlavu, správy od fanúšikov neutíchajú. Moderátorka tak varovala všetkých svojich priaznivcov. ,,!!!UKRADNUTÁ IDENTITA!!! Na Facebooku koluje reklama pod mojím menom na prípravok na chudnutie. Najskôr ma to ani nezaujíma, ale každý deň dostávam množstvo otázok do správ, či to funguje. PROSÍM, je to VEĽKÉ KLAMSTVO!!! Ani neviem, ako sa mám brániť, lebo už to nabralo obludné rozmery. Je to PODVOD!“ napísala na sociálnej sieti.

Zdroj: Instagram/zlaticapuskarova  |  Foto: Facebook/Zuzana Čaputová, Instagram/zlaticapuskarova