Nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike je medzi záujemcami o kúpu automobilu mimoriadne populárny predajca AAA Auto. Spoločnosť, ktorá predáva vozidlá z druhej ruky, sa však už mnohokrát stala terčom zákazníkov z dôvodu, že ich mala pri poskytovaní služieb zavádzať.

Českou republikou momentálne rotuje reportáž ohľadom obchodných praktík spoločnosti AAA Auto, ktorá mala klientom opakovane ponúkať havarované vozidlo typu Volkswagen Passat. Autobomil mal byť ročník 2017, pričom jeho predajná cena bola približne 27 000 €.

Na tejto skutočnosti by nebolo nič zvláštne, keby predajca informácie o stave produktu nepopieral či nezamlčal. Pani Romana Šindelářová s priateľom však nenechali nič na náhodu a vec sa rozhodli napriek zamietnutej reklamácii riešiť vlastnou cestou. Nuž, názor si urobte sami.

Foto: YouTube | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)