Prednedávnom sme vás informovali o možnom podvode v dueli, ktorý si všimol divák. V jednej zo súťažných disciplín sa podľa neho podvádzalo. V piatok musel zo statku odísť Ľubo Filkor. Ten sa teraz vyjadril k možnému podvodu!

[sociallocker]Čitateľ Nového Času si všimol, že v piatkovom dueli nebolo všetko v poriadku. Myslí si, že Tomáš našepkával pri “alamanachu” Mikimu. Ten celý duel napokon aj vyhral. „Tomáš pokašliavaním pomáhal Mikimu označiť odpovede. Jedno zakašľanie – odpoveď A, dve – odpoveď B…“ napísal do redakcie Nového Času pozorný divák. Markíza podvod popiera, tvrdí, že je to veľmi nepravdepodobné. Na všetko už zareagoval aj vypadnutý farmár Ľubo Filkor.

Divák si myslí, že Tomáš našepkával Mikimu pri “almanachu”

Ľubo zrejme nemá na Farmu dobré spomienky. Ku kauze sa vyjadril stroho: „Farmu považujem za uzavretú záležitosť. Miki duel regulárne vyhral a viac to komentovať nebudem.“

Podľa toho, čo napísal divák, by Tomáš dvakrát poradil Mikimu správne odpoveď A. Raz by mu poradil zle. V tomto prípade, keď sa však Kvetka spýtala, čo by Tomáš tipoval, jeho odpoveď bola rovnaká ako mal na tabuľke napísanú Miki. Tomáš zakašľal len pri niektorých otázkach. Či to bola náhoda alebo zámer, sa už zrejme nedozvieme. To, či na viacero otázok nevedel odpovedať ani sám, alebo nechcel vzbudiť podozrenie sa môžeme len domnievať.

Zo statku musel napokon odísť Filkor

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook / Markíza [/sociallocker]