Posledný duel prehral Ľubo Filkor. Čitateľ Nového Času si však všimol, že to možno nebolo úplne čestne. Myslí si, že v dueli sa podvádzalo. Svoje stanovisko vyjadrila aj Markíza. Vráti sa Filkor na Farmu?

[sociallocker]V piatkovom dueli bojovali dvaja chlapi – Miki s Ľubom. Odísť napokon musel Ľubo. Tomu neprejavil žiadny z farmárov podporu. Pri Kvetkinej otázke, koho by farmári videli radi naspäť, všetci zhodne odpovedal Mikiho meno. Prvá súťažná disciplína bola vedomostná. A práve pri nej sa čitateľovi Nového Času niečo nepozdávalo. Zdalo sa mu, že pri “almanachu” Tomáš Mrva našepkával práve Mikimu.

Divák si myslí, že Tomáš Mrva našepkával pri “almanachu” Mikimu

Robiť tak mal pomocou kašľania. „Myslím, že väčšina všímavých divákov Farmy 7 si všimla, že pri poslednom vysielanom dueli Tomáš svojím pokašliavaním evidentne pomáhal Mikimu označiť odpovede. Jedno zakašlanie – odpoveď A, dve – odpoveď B,“ vysvetlil divák svoje podozrenie pre Nový Čas. Televízia Markíza však podvod nepotvrdila. „Dôkladne sme si otázku po otázke napozerali a je to veľmi nepravdepodobné. Zakašľal len v niektorých prípadoch a ani tu táto hypotéza nesedí, bol by veľmi slabý radca,“povedal pre Nový Čas PR manažér TV Markíza Peter Bednár. To, či to bola náhoda alebo sa farmári dohodli, sa už asi nedozvieme. Naďalej tak ostáva posledným porazeným Ľubo Filkor.

lubo filkor farma 7
Ľubo Filkor sa už asi na farmu nevráti.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook / Farma [/sociallocker]