Na sociálnej sieti sa rozšíril nebezpečný vírus, ktorého autorom sú podvodníci s cieľom obrať ľudí o peniaze. Je preto veľmi dôležité, aby ste boli obozretní a nenechali sa nachytať podfukármi. Môžete tak prísť o nemalú finančnú sumu, v dôsledku dôverčivosti voči známej osobnosti.

Mnohé známe osobnosti sa v posledných týždňoch stali obeťou podvodníkov na sociálnej sieti Facebook. Na tieto podvody už upozorňovali Evelyn, Fero Joke, Barbora Švidraňová či Dominika Mirgová. Najnovšie sa stala cieľom podvodu identita Mariky Gombitovej.

Kriminálnici vytvorili falošný profil, na ktorom vyhlásili súťaž o tisícky eur. Skutočným dôvodom súťaže je však získať osobné údaje a čísla kreditných kariet fanúšikov. Na nekalé praktiky zareagovala aj legendárna speváčka. ,,Milí fanúšikovia, dnes ste ma viacerí upozornili, že na FB vznikla falošná stránka pod mojím menom. Dávajte si pozor na tieto podvodné aktivity. Komunikujem výhradne len cez túto oficiálnu stránku. Vaša Marika,“ upozornila Gombitová na sociálnej sieti.

Falošná súťaž Gombitovej

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Marika Gombitova, KatherineSalom, Marika Gombitová official, markiza.sk, IG/dominikamirgovaofficial