Keď sa v roku 2001 objavila Angelina Jolie na striebornom plátne ako nebojácna Lara Croft, muži z celého sveta jej ležali pri nohách. Zmyselná kráska s plnými perami, mačacími očami, osím driekom a dokonalým dekoltom blúdila v snoch nejedného pána, avšak rokmi sa ikona Hollywoodu zmenila doslova na vysušenú bábiku.

Pohľad na 43-ročnú brunetku Angelinu Jolie naháňa doslova strach. Kedysi najkrajšia žena sveta, ktorá sa dnes stará o šesť detí, si momentálne prechádza tretím rozvodom. S manželom Bradom Pittom sa spoznali pri nakrúcaní filmu Pán a pani Smithovci, kedy ho prebrala z náručia ikonickej krásky Jennifer Aniston.

Podľa najnovších informácii sa má herečka údajne zmietať v anorexii, ku ktorej ju malo dohnať absolútne fyzické vyčerpanie na čele s rozvodom a bitkou o deti. Brunetka by v týchto dňoch mala nakrúcať pokračovanie rozprávky Vládkyňa zla II., pričom váha jej mala klesnúť na šialených 34 kilogramov!

Podľa osôb blízkych herečke Angelina nikdy nevyzerala tak zle, ako práve v týchto dňoch.„Angelina prestala takmer úplne jesť a váha jej klesla na 34 kilogramov. Je z nej emočná i fyzická troska, je iba otázkou času, kedy skolabuje. Doslova žije len z kociek ľadu a je tak vychudnutá, že už ani nemá napnutú kožu a kosti se jej div že nelámu. Potrebuje pomoc, a to naozaj rýchlo,“ uviedol pre americký magazín Star zdroj z okolia herečky.

Angelina Jolie kedysi…

…a dnes

Zdroj: Starmagazine | Foto: Twitter