Hviezda Nory Kabrheľovej žiari i po rokoch. Známa dôchodkyňa v poslednom období účinkovala v reláciách Nákupné maniačky či Bez servítky, pričom aktívna je aj na Instagrame. Teraz dokonca Norike prišla ponuka do ringu, prijme ju?

Celebritné zápasy sú v kurze a zapájajú sa do nich stále zaujímavejšie mená. Na ďalšom galavečere Fight Night Challenge potvrdila účasť dokonca aj bývalá milenka Borisa Kollára Ema Ferusová, ktorá na multiotecka pred parlamentnými voľbami vyťahovala jednu špinu za druhou. Ema sa pobije s Lenkou Tejbusovou. V prípade ak Lenka vyhrá, Ema sa bude musieť Borisovi ospravedlniť. Ak prehrá, súperke zabezpečí brnenie a mesačný nájom mezonetového bytu, ktoré boli v kauze Kollárom neraz spomenuté.

Pred posledným Fight Night Challenge, ktorý sa uskutočnil minulú sobotu, sa o slovo prihlásil David Key. Spevák šokoval tým, že by sa taktiež rád postavil do ringu, len nemá súpera. Obrátil sa tak na svojich sledovateľov na Instagrame. ,,Ten človek by mal byť taký známejší. Takže mi napíšte, dám vám sem takú anketku, alebo teda tu môžete odpovedať, a napíšte mi, s kým by ste si ma predstavili vo fighte,” vyjadril sa pred cca týždňom David. A zdá sa, že už potenciálneho bojovníka našiel. Do ringu totiž vyzýva práve Noru Kabrheľovú, s ktorou sa kedysi priatelil.

david key

,,Toľko ste sa pýtali, vyzývam Noru Mojsejovú, keď povedala, že nič neviem, do Fight night, je to osobné. ak prehrám, budem ti doživotne platiť nájomné. Ak prehráš ty, nafoť akty,” opäť šokoval Key, na ktorého ponuku Norika zatiaľ ešte verejne nezareagovala.

nora

Zdroj/Foto: Instagram/davidkeyofficial, nora_kabrhelova, YouTube/Pimpinocka