Mario Cimarro, alebo seriálový Juan zo Skrytej vášne, plánoval prežiť krásne a romantické sviatky so svojou slovenskou priateľkou na horách v Kalifornií. Namiesto toho však prišla nemocnica a doktori!

Mario Cimarro (48), ktorý si postavou Juana v seriáli Skrytá vášeň získal srdcia miliónov žien, sa nedávno zasnúbil s krásnou Slovenkou Bronislavou Gregušovou (27). Tá mu povedala na žiadosť o ruku áno, a tak je len otázkou času, kedy si hrdličky vymenia svadobné sľuby.

Zamilovaný párik sa počas sviatkov vybral do Kalifornie na hory, aby si užili zasneženú romantiku, no plán im nečakane stroskotal. Do hôr síce dorazili, no Broňu horoba prinútila behať po doktoroch a napokon zaľahnúť zničenú do postele.

Sviatkovať a cestovať chorá je celkom náročné. Myslela som si, že sa konečne naučím lyžovať, každopádne, choroba ma zlomila a okrem tohto jediného “výstupu” som 30.12. behala po doktoroch (ktorí ma vystrašili, že na to, aká som mladá, mi bije srdce ako keby som utekala a posielali ma do nemocnice) a potom som v teplotách preležela celý čas v posteli na hoteli. Nuž, niektoré veci sa nedajú naplánovať,“ odhalila detaily kráska, ktorá dodala, že sa už cíti lepšie. Romantiku si tak s Mariom zrejme vynahradia nabudúce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/bronigregus