Monika Beňová sa už dva mesiace teší z dcérky Ley, ktorú porodila vo veku 52 rokov. Aj napriek tomu, že jej starostlivosť o malú princeznú zaberá väčšinu času, nezabúda sledovať ani dianie v spoločnosti, ku ktorému sa aj rada vyjadrí.

Nie je to tak dávno, čo sa europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová na sociálnej sieti pochválila momentom, kedy sa nechala očkovať proti ochoreniu COVID-19. To poriadne nahnevalo Moniku Beňovú, ktorá nešetrila kritikou. ,,Ja napr. mám malé bábo a zaujímalo by ma, prečo je dôležitejšie zaočkovať p. Šeligu alebo kolegyňu Nicholsonovú ako mňa? Alebo ostatní, ktorí majú záujem?“ zareagovala politička.

Jej kolegyňa okamžite zareagovala s argumentom, že chce povzbudiť ostatných, aby sa očkovania nebáli, a zároveň zabránila konšpiráciám o vpichnutí údajného vitamínu C. Pred pár hodinami sa na verejnosť dostala informácia, že bola prednostne zaočkovaná aj Dominika Cibulková spoločne s manželom Michalom.

Tenistka potvrdila, že dostala vakcínu proti koronavírusu, pričom sa vyhovorila na svoju nevedomosť. Podľa jej slov netušila, že počas prvej vlny očkovania rozhodne nemôže byť na rade. Je však zaujímavé, že Beňová tentokrát úplne zmenila rétoriku. ,,Myslím si, že Dominika je fair človek, že by to nerobila náročky. Poznám ju ako fairovú babu, nikdy som sa nestretla s tým, že by urobila nejaký podraz. Ani teraz nemám dôvod veriť tomu, že to bolo inak,“ uviedla europoslankyňa pre plus7dni.pluska.sk, pričom bola pred pár dňami videná, ako spoločne kočíkuje s Cibulkovou bez nasadených rúšok.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: YT/RTVSofficial, SME, FB/Lucia Ďuriš Nicholsonová, Monika Beňová