Adriana Poláková prekvapila po 16 rokoch na obrazovkách divákov Telerána nečakaným odchodom. Sťahovanie do nádherného rakúskeho sídla však nebude len prechádzkou v starostlivo udržiavanej záhrade, ale prinesie so sebou aj množstvo tvrdej práce. Z luxusnej nehnuteľnosti totiž vzniká penzión, v ktorom budú návštevníci vítaní pravdepodobne už od budúceho roka!

Adriana prežíva obdobie splnených snov. Po ukončení umeleckej kariéry pred kamerami obrazoviek televízie Markíza však sľubuje, že sa do Telerána určite vráti: „Vždy rada prídem napiecť alebo porozprávať o svojom novom živote bez kamier. Áno, je to zmena po 16 rokoch odísť od top kolegov z perfektnej roboty… Ale život je zmena. A tá moja sa práve deje,“ hovorí Adriana.

Vážna operácia a hospitalizácia v nemocnici však prišli nečakane: „Keď som oznámila svoj odchod z Telerána, ani vo sne by mi nenapadlo, čo ma čaká. Pár dní pred posledným vysielaním som vedela, že ma čaká vážnejšia operácia. Vedela to len malá hŕstka ľudí, pretože rozruch okolo mňa bol a aj je zbytočne veľký a každý hospitalizovaný chce pokoj, ktorý je pre rekonvalescenciu nevyhnutný. Preto tie tajnosti,“ povedala pre markiza.sk moderátorka. Prajeme rýchle zotavenie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: IG/adriana_polakova