V rodine Vémolovcov je v posledných mesiacoch poriadne dusno. Po kauze mladej herečky pre dospelých, ktorá zverejnila súkromné správy so zápasníkom, prišli na rad ďalšie problémy. Tentokrát mala v dome Karlosa zasahovať polícia, hoci oficiálna príčina nie je známa.

Karlos Vémola zažíva v posledných mesiacoch poriadne rušné chvíle. Po kauze s mladou herečkou pre dospelých sa musel pasovať s nepríjemnými a nebezpečnými zdravotnými problémami. Po silnom zápale v tele išlo zápasníkovi podľa jeho slov o život, pričom mohol upadnúť do kómy.

Najnovšie má mať svalnáč problémy s políciou. Ako informuje český portál PrahaIn, v jeho dome prebehla pred pár hodinami razia. Zdroj z okolia páru prezradil, že v nehnuteľnosti sa mali objaviť len oprávnené osoby, a teda právny zástupca, polícia a colníci. Oficiálny dôvod tejto nečakanej návštevy však nebol doposiaľ vyzradený.

Podľa reakcie Karlosa na sociálnej sieti sa však môžeme domnievať, že razia mohla mať čosi spoločné so zápasníkovým chovom exotických zvierat. Vémola totiž na Instagrame odrazu zverejnil svoje osvedčenie vydané ministerstvom, ktoré ho oprávňuje starať sa o niektoré druhy šeliem. Následne pridal aj spokojné video spolu so svojimi zvieracími miláčikmi. Jeho manželka Lela sa taktiež nedávno pochválila, že z nej bude nová moderátorka talkshow.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: prahain.cz │ Foto: IG/karlos_terminator_vemola