Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom 18-ročnom Marošovi. Rodina i priatelia majú o mladíka veľký strach, pričom sa snažia osloviť Slovákov aj na sociálnej sieti.

Maroš Koňak nepodal o sebe žiadnu správu od 31. mája tohto roka. V priebehu osudného dňa sa nachádzal s kamarátmi v Spišskej Novej Vsi na Rázusovej ulici. Od momentu, kedy sa oddelil od priateľov, po ňom nie je žiadna stopa. Do domu v Smižanoch sa už nevrátil.

Rodina i priatelia sú si vedomí, že čas je v tejto chvíli rozhodujúci. Z tohto dôvodu sa na sociálnej sieti objavilo niekoľko výziev s cieľom nájsť 18-ročého mladíka, ktorý je 160 centimetrov vysoký, má štíhlu postavu, modré oči a hnedé vlasy. Naposledy mal oblečené čierne tričko, tmavé nohavice, čierne botasky a tmavomodrý plášť po kolená s bordovými pruhmi na rukávoch.

V prípade, ak máte akékoľvek informácie o nezvestnom stredoškolákovi, zavolajte na tiesňovú linku 158, napíšte súkromnú správu na facebookovej stránke polície alebo kontaktuje priamo Okresné riaditeľstvo policajného zboru na telefónnom čísle 0961 743 755.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Polícia SR-Košický kraj  |  Foto: Facebook/Polícia SR-Košický kraj, Pixabay