Pred pár dňami došlo na slovenských cestách k fatálnej dopravnej nehode, pri ktorej zahynul policajt pracujúci v hlavnom meste. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky, no otcovi štyroch detí nedokázali pomôcť ani rýchlym prevozom do nemocnice.

Vo štvrtok (7. apríla) došlo v skorých ranných hodinách k vážnej dopravnej nehode v Trnavskom kraji. Ukázalo sa, že obeťou bol policajt Boris Bilavský, ktorý sa vracal z nočnej služby v Bratislave do Galanty. Nedávno sa rozhodol vytiahnuť motorku, na ktorej rád jazdil do práce.

V osudný deň mal však pred Sládkovičovom ťažkú nehodu, keď zišiel z cesty a narazil priamo do elektrického stĺpa. Momentálne nie je jasné, aká bola konkrétna príčina smrteľnej nehody. Zranenia štvornásobného otca boli však veľmi vážne a po prevoze do nemocnice napokon zomrel.

Kolegovia zosnulého policajta sú zdrvení z jeho nečakanej smrti. ,,Boris Bilavský zahynul vo veku 48 rokov na ceste domov zo služby, v ktorej chránil verejný poriadok, zdravie a aj životy všetkých obyvateliek a obyvateľov Bratislavy,“ uvádza sa na oficiálnej stránke bratislavskej mestskej polície.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: msp.bratislava.sk  |  Foto: msp.bratislava.sk, FB/Boris Bilavský, Polícia SR-Trnavský kraj, Polícia SR