Polícia Slovenskej republiky iba pred pár dňami informovala verejnosť o mužovi, ktorý sa obnažoval v bratislavskej hromadnej doprave. Kým muži zákona spočiatku nepoznali jeho totožnosť, dnes je už obvinený, pričom mu hrozí trest odňatia slobody!

Je tomu len pár dní, čo sa cestovanie mestskou hromadnou dopravou v Bratislave stalo pre občanov nočnou morou. Medzi pasažiermi jednej z liniek sa totiž viezol i mladý muž, ktorý sedel pri neznámej žene a pred zrakmi ostatných odhalil svoje prirodzenie, pričom sa začal ukájať. Na základe medializácie prípadu začala polícia pátranie po neznámom a po vykonaní potrebných úkonov v súlade so zákonom bol stotožnený.

“Povereným príslušníkom Policajného zboru bolo vznesené obvinenie z trestného činu výtržníctva 28-ročnému Igorovi T. z okresu Žarnovica. Povereným príslušníkom Policajného zboru bude spracovaný podnet pre prokurátora k návrhu na vzatie obvineného do väzby,” uviedla polícia Slovenskej republiky.

Ako tiež dodáva na svojich oficiálnych stránkach, muž mal byť za totožné konanie odsúdený aj v priebehu uplynulých 24 mesiacov. V prípade preukázania viny mu hrozí v zmysle ustanovení trestného zákona za takéto konanie trest na šesť mesiacov až tri roky.

V nadväznosti na predmetný prípad polícia opätovne apeluje na verejnosť. V prípade, ak sú občania svedkami akéhokoľvek protiprávneho konania, prípade ak majú podozrenie z páchania protiprávnej činnosti, touto cestou ich vyzývame, aby sa bezodkladne obrátili na políciu na bezplatnom čísle 158.

Fotografiu, ktorá obletela slovenský internet, môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Polícia