Len pred pár hodinami informovala polícia o smrti dvoch ľudí v Bratislave, kým na Nový rok prišla o život aj Erika z Michaloviec. Najnovšie šokuje trnavská polícia, ktorá objavila telo mŕtveho muža v Dunajskej Strede. 43-ročná obeť mala byť taktiež zavraždená!

Trnavská polícia informuje verejnosť o ďalšom znepokojivom incidente. Ako píše na sociálnej sieti, momentálne vyšetruje ďalšiu vraždu. O život prišiel 43-ročný muž v Dunajskej Strede: “Policajti začali vo veci trestné stíhanie pre zločin vraždy,” uvádzajú muži zákona.

V rodinnom dome v obci Veľké Dvorníky malo dôjsť v stredu popoludní ku konfliktu medzi dvomi osobami. Obeť mala pritom utrpieť zranenia nezlučiteľné so životom. Polícia už na mieste vykonala rozsiahlu obhliadku miesta činu a prizvala aj znalcov z odboru zdravotníctva.

Podozrivá osoba zo spáchania zločinu už bola na mieste zadržaná. Vyšetrovateľ vykonáva potrebné procesné úkony, zatiaľ čo podozrivý bude až do ukončenia procesu umiestnený v cele. Polícia zverejní ďalšie podrobnosti a príčinu tragédie po skončení vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Trnavský kraj