Médiami momentálne rezonuje prípad Miriam Martišovej, bývalej podpredsedníčky SaS v Poltári. 41-ročná žena zmizla bez stopy potom, ako v pondelok 15. apríla odišla okolo obeda z domu, kde sa už nevrátila. Polícia ju nakoniec našla bez zranení, no teraz prichádza ďalšia záhada.

Potom, ako sa uplynulý utorok ráno našiel približne jeden kilometer za mestom Žiar nad Hronom opustený Range Rover s rozbitým čelným sklom, v ktorom boli známky krvi, záchranné zložky intenzívne pátrali po nezvestnej žene. Polícia ju nakoniec o pár hodín vypátrala na území Českej republiky.

Bolo však prekvapujúce, že Miriam si nepriala, aby muži zákona prezradili konkrétne miesto, kde sa nachádza. Celý prípad sa však čoraz viac komplikuje, pričom je plný záhad. Od včera je totiž nezvestná aj dcéra a partner bývalej političky.

Spoločne odišli, no domov sa nevrátili. Nič nenaznačovalo, že by mali v pláne odísť na dlhý čas a nemali pri sebe ani kufre. Polícia tak opäť zasahuje, pričom muži zákona predpokladajú, že ich kroky viedli práve k Martišovej, ktorá sa má nachádzať v Česku. Keďže vyšetrovanie v tejto chvíli stále prebieha, momentálne nie sú potvrdené žiadne bližšie informácie.

Zdroj: tvnovniny.sk  |  Foto: Facebook/Polícia SR, markiza.sk