Dnes (29. apríla) v ranných hodinách požiadali hasiči o spoluprácu mužov zákona pri otváraní dverí rodinného domu. V nehnuteľnosti sa totiž mali nachádzať ľudia v ohrození života. Ich podozrenie sa potvrdilo, keďže sa im po vstupe do domu naskytol hrozný pohľad.

Všetky záchranné zložky zasahovali na Matúšovej ulici v Starom meste v Bratislave v jednom z rodinných domov. Po vstupe do vnútorných priestorov nehnuteľnosti bol nájdený muž bez známok života, pričom zdravotníci okamžite zahájili resuscitáciu. Žiaľ, nepodarilo sa ho zachrániť.

Do nemocnice boli prevezené ďalšie štyri osoby, a to dve ženy a dve deti. Dotknuté osoby sa mali otráviť neznámym plynom. Na miesto bola privolaná protichemická hasičská jednotka. Podľa informácií TV JOJ má ísť o dom podnikateľa Rastislava Bilasa a práve on mal byť obeťou tragického incidentu. Pripomíname, že táto správa zatiaľ nie je políciou oficiálne potvrdená. Prípadom sa momentálne zaoberajú muži zákona z prvého bratislavského okresu.

Podnikateľ však nie je žiadnou neznámou. V minulosti bol súčasťou emisnej kauzy, keď sa pohyboval v pozadí obchodu s teplým vzduchom pod schránkovou korporáciou Interblue Group. Pôsobil ako projektový manažér celej schémy, na ktorej mal štát prísť o desiatky miliónov eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Polícia SR, TV JOJ, plus7dni.pluska.sk  |  Foto: TV Markíza, FB/Polícia SR