Polícia sa opäť obracia na verejnosť o pomoc pri pátraní! 24-ročný Erik odišiel z domu na bicykli ešte v utorok 8. mája okolo 19.30 h na neznáme miesto. Žiaľ, i napriek vykonaným previerkam sa mladého muža vypátrať nepodarilo. Nevideli ste ho niekde?

Nezvestný Erik Z. (24) z Vrábel (okres Nitra) odišiel podľa informácií z domu na hnedom bicykli v utorok 8. mája 2018 vo večerných hodinách. „Policajti vykonali previerky v herniach, pohostinstvách, na vlakových a autobusových staniciach, v parkoch a na miestach, o ktorých bol predpoklad, kde by sa mohol nezvestný nachádzať. Lokalizáciu telefónu nebolo možné vykonať, nakoľko mobilný telefón má vypnutý,“ informovala polícia.

Erik je vysoký asi 170 cm, strednej postavy. Má bledohnedé oči, hnedé vlasy na bokoch ostrihané na krátko. Naposledy mal na sebe oblečené čierne tričko s krátkymi rukávmi, šedú mikinu s kapucňou bez rukávov, krátke modré nohavice a obuté mal modré botasky. So sebou mal ruksak čierno-modrej farby, mobilný telefón a osobné doklady.

Akékoľvek informácie o pohybe alebo pobyte nezvestného mladého muža môžete polícii oznámiť na ktoromkoľvek oddelení PZ, alebo na čísle 158.

Zdroj/Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky | Ilustračné foto: YouTube