Polícia sa na verejnosť obracia s prosbou o pomoc pri hľadaní nezvestného Miroslava (62), ktorý išiel do obchodu v Prievidzi, no domov sa už nevrátil. Starší muž navyše trpí vážnym ochorením.

Polícia zahájila pátranie po nezvestnom Miroslavovi Karvayovi (62) z Prievidze, ktorý si odišiel do obchodu kúpiť cigarety, no domov sa už nevrátil. Naposledy bol videný 19. augusta na Nábrežnej ulici. Nešťastnú udalosť oznámila jeho manželka na polícii, ktorá sa obracia s prosbou o pomoc aj na verejnosť.

Starší muž trpí podľa hovorkyne KR PZ v Trenčíne Eleny Antalovej vážnym ochorením, máva výpadky pamäte a straty orientácie. Nezvestný so sebou nemá mobilný telefón a má problémy aj pri chôdzi. Pán Miroslav má 176 cm, strednú postavu, čierne krátke vlasy a hnedé oči. Naposledy mal oblečené čierne tepláky, tmavomodré tričko s krátkym rukávom a na nohách hnedé šľapky. Ak máte o nezvestnom akékoľvek informácie, neváhajte kontaktovať bezplatnú policajnú linku 158, stálu službu Obvodného oddelenia Prievidza na čísle 096127 3755, alebo Kriminálnu políciu v Prievidzi na čísle 0961273374.

Zdroj │ Foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne