Krimi POLÍCIA prehovorila po útoku chlapca sekerou: Zranené dievča…!

POLÍCIA prehovorila po útoku chlapca sekerou: Zranené dievča…!

Len pred chvíľou došlo na strednej škole v Novákoch k strašnému incidentu, ktorý vystrašil žiakov, rodičov aj zamestnancov školy. Tínedžer behal po areáli so sekerou, pričom zranil chlapca a dievča, ktoré sekol priamo do čela. O napadnutí prehovorila trenčianska polícia.

Vo štvrtok ráno došlo na strednej odbornej škole v Novákoch k otrasnému incidentu. Tínedžer mal pobehovať po priestoroch školy so sekerou, pričom zranil chlapca a dievča, ktoré sekol priamo do čela. Mladého útočníka polícia s pomocou psovodov dochytila v neďalekom poli, približne 500 metrov od školy.

K udalosti sa na sociálnej sieti vyjadrila aj trenčianska polícia, ktorá útok potvrdila. Zranené dievča, našťastie, vyviazlo bez vážnejších poranení: „Študenti sú v starostlivosti posttraumatického intervenčného tímu. Zranenie, ktoré napadnutá osoba utrpela, našťastie, nie je vážne,“ uviedla.

Polícia zároveň ubezpečuje verejnosť i rodičov, že prijala okamžite adekvátne bezpečnostné opatrenia a nikomu ďalšiemu nebezpečenstvo nehrozí. „Momentálne na mieste vykonávame potrebné procesné úkony a bližšie informácie nateraz nie je možné poskytnúť. Urobíme tak neskôr,“ dodala so slovami, že ostáva so školou v úzkej spolupráci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj