Množstvo odslúžených rokov, perfektná výchova, počúvanie povelov a tá najvyššia miera oddanosti a lásky. Práve to vám môže sľúbiť krásna Eliška, ktorá sa dožila dôchodkového veku a polícia pre ňu hľadá ten najláskavejší domov.

Je to už nejaký ten piatok, čo sa dnes už 14-ročná Eliška dostala ako šteniatko k slovenskej polícii, aby hájila zákon a pomáhala v krajine nastolovať poriadok. Komisár Rex v ženskom prevedení však dnes dospel do výsluhového veku a momentálne si hľadá domov plný lásky, kde by prežila dôstojnú jeseň života.

Ako uviedla polícia, Eliška oslávila na Prvý sviatok vianočný 14 rokov, čím sa stala najstarším aktívnym psíkom v službe. Naposledy pritom pôsobila v rámci ochrany objektu. “Momentálne sa nachádza na rehabilitácii u nášho policajného veterinára. Spoločnosť jej robí jeden z jeho troch vlastných psov,” uvádza štátny orgán. Ako tiež dodáva, fenka nikdy nemala prideleného psovoda, a preto si ju nemá kto z aktívnych policajtov zobrať domov.

V prípade, že by ste o Elišku mali záujem, prosíme, kontaktujte políciu prostredníctvom súkromnej správy na Facebooku, pričom nezabudnite pridať nasledujúce informácie:

  • vaše číslo,
  • e-mailovú adresu
  • a miesto, kde by ste ju chceli mať

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia | Foto | Video: FB/Policia Slovenskej republiky