Polícia sa obracia na občanov s prosbou o pomoc pri hľadaní štyroch chlapcov, pričom pátranie bolo vo všetkých prípadoch vyhlásené začiatkom augusta. Ak máte o niektorom z nich informácie, ohláste to na čísle 158.

Polícia sa na občanov SR obracia s ďalšou prosbou o pomoc pri pátraní po mladistvých chlapcoch. Štyria tínedžeri sú nezvestní, pričom pátranie po nich bolo vyhlásené začiatkom augusta. Ak máte o niektorom z nich akékoľvek informácie, neváhajte sa obrátiť na políciu v mieste vášho bydliska, prípadne volajte na známe číslo 158.

Prvým nezvestným je René Šimek zo Šale, ktorý sa narodil 5. augusta 2002. René má 167 centimetrov, štíhlu postavu, hnedé krátke vlasy s melírom a hnedozelené oči. Popis oblečenia, v ktorom ho videli naposledy, chýba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

René Šimek

Druhým nezvestným je Karol Kuki z Galanty, ktorý sa narodil 21. októbra 2005. Karol má hnedé vlasy a hnedé oči. Naposledy mal na sebe biele tričko a krátke rifle.

Karol Kuki

Tretím nezvestným je Ján Kováč zo Zvolena, ktorý sa narodil 28. marca 2003.

Ján Kováč

Polícia pátra aj po Štefanovi Horinekovi zo Senca, ktorý sa narodil 7. júla 2007. Štefan má dlhé blond vlasy a hnedé oči. Naposledy mal oblečené tmavé tričko a krátke rifle.

Štefan Horinek

Zdroj │ Foto: patranie.sk