Sociálnymi sieťami sa začalo šíriť šokujúce video, ktoré bolo iba pred pár dňami natočené na Liptove. Istá skupina zaútočila na dvoch mužov a ženu, ktorí sa násilníkom nedokázali ubrániť. Obyvateľka obce, ktorá natáčala fyzický útok, kričala na agresorov, aby prestali, no márne. Na incident reaguje aj polícia, pričom v prípade priniesla nové informácie.

11. decembra sa v obci Važec odohral fyzický útok, keď mali malé dievča z dediny obťažovať chlapci z osady. Vystrašené dieťa zavolalo mamu, ktorá prišla spolu s manželom. Nahnevaná žena sa snažila jedného z chlapcov zadržať, pričom spadol na zem a nešťastne si udrel hlavu. Na miesto sa však okamžite prišli pomstiť obyvatelia osady, ktorí napadli otca a brata dievčaťa, pričom napadnutá napokon bola aj jeho matka.

Agresori sa mali rodine vyhrážať zabitím a vo videu, ktoré zachytila neznáma žena, udierajú jedného z mužov, až kým spadne na zem, kde ho kopú a naďalej mlátia. Na miesto musela byť privolaná sanitka, pričom záchranári ošetrovali viacerých zbitých ľudí.

Polícia o incidente informovala verejnosť až sedem dní po čine. Príslušníci štátneho orgánu totiž nechceli, aby sa páchatelia dozvedeli akékoľvek informácie o vyšetrovaní. Ich konanie sa vyplatilo, keďže sa podarilo chytiť celú skupinu násilníkov.

O výsledkoch svojej práce informovali tentokrát muži zákona aj na sociálnej sieti. ,,Výsledkom snahy tímu policajtov je 8 obvinených mužov vo veku od 19 do 45 rokov z prečinu výtržníctva v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví spáchaných formou spolupáchateľstva a dve obvinené ženy vo veku 26 a 51 rokov z prečinu nebezpečného vyhrážania spáchaného formou spolupáchateľstva. Na troch obvinených mužov vzhľadom na kriminálnu minulosť spracoval podnet na návrh na vzatie do väzby,“ uvádza sa v príspevku!

Video z bitky si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky  |  Video: streamable.com