V pondelok (18.11.) sa na verejnosť dostala informácia o dobitej učiteľke Viole, ktorá bola nájdená okoloidúcimi medzi mostom Apollo a Prístavným mostom v Bratislave. Aj napriek tomu, že tragický prípad sa stal ešte pred týždňom, detaily hrozivej vraždy sa dostali na svetlo sveta až o sedem dní neskôr. Polícia sa rozhodla objasniť, prečo bol trestný čin spočiatku utajovaný.

Po učiteľke z jazykovej školy bolo 11. novembra vyhlásené celoštátne pátranie, no v tento deň zároveň prišiel na tiesňovú linku telefonát s prosbou o pomoc v prípade nájdenia dobitej ženy. 35-ročná kráska si musela prejsť pred úmrtím peklom, nakoľko mala devastačné poranenia análneho otvoru, zlomený stavec i členky. Záchranárom sa ju už, žiaľ, nepodarilo zachrániť.

S milovanou Violou sa rodina a priatelia rozlúčia práve 19. novembra v Dome Smútku v Snine. Vyšetrovanie polície naďalej pokračuje, pričom muži zákona uviedli, prečo o vražde mlčali. ,,O tomto prípade nebolo možné verejnosť ani médiá skôr informovať. Často je pre vyšetrovanie vhodná taktika utajenosti, keď sa napríklad páchateľ trestného činu nedozvie z médií postup polície vo vyšetrovaní. Vďaka tomu môže vyšetrovateľ dobehnúť náskok páchateľa a získať významné informácie,“ uviedla polícia na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Polícia SR  |  Foto: Facebook/Oro by Unique, Polícia SR