Celé Slovensko šokovala hrozná udalosť v Miloslavove, ku ktorej došlo na začiatku roka, keď bolo ponížené a dobité iba 11-ročné dievča. Detaily brutálneho útoku sú viac ako ohavné a mnohí rodičia požadovali spravodlivosť pre Andrejku, ktorá skončila v nemocnici.

Nevinná Andrejka dúfala, že sa stane súčasťou partie tínedžerov, ktorých donedávna považovala za kamarátov. Namiesto priateľstva ju však zbili, opili a vyzliekli donaha. S rehotom si celý útok natáčali a videá zverejňovali na sociálnej sieti.

Podľa záznamov bola hlavnou agresorkou 16-ročná Eli, pričom sa pred jej domom uskutočnil protest, na ktorom sa zúčastnili stovky ľudí. Spomínaná tínedžerka sa mala už počas útoku chváliť, že jej nič nehrozí, keďže jej mama je policajtka. Údajne z nej má každý strach aj v škole.

Posledné mesiace neboli o prípade zverejnené žiadne nové informácie. Podľa najnovších správ televízie Markíza polícia oficiálne ukončila vyšetrovanie. Krajská prokuratúra v Bratislave má momentálne študovať spis a následne vzniesť obvinenia.

Zverejnené je však znalecké dokazovanie zo strany znalca z odboru zdravotníctva, konkrétne z odvetvia psychiatrie. ,,U maloletej poškodenej A.N. sa vplyvom skutku rozvinula porucha prispôsobenia (adaptačná porucha), ktorá je závažným duševným ochorením, ktoré vzniklo v príčinnej súvislosti s traumatizujúcou udalosťou a je potrebné ju posúdiť ako ťažkú ujma na zdraví,“ uviedol Juraj Chylo z prokuratúry pre tvnoviny.sk. Obvinená Eli je mladistvá, v dôsledku čoho sa trest skráti na polovicu, ak dôjde k dokázaniu viny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: FB/Polícia SR, Pixabay