Polícii Slovenskej republiky sa naskytol iba pred pár hodinami desivý pohľad. Vďaka duchaprítomnosti odhalili príslušníci štátneho orgánu mimoriadne závažný zločin muža, ktorého zastavali z dôvodu bežnej kontroly!

4. decembra krátko pred 22.30 zastavili policajti z Obvodného oddelenia v Pezinku vodiča kvôli bežnej kontrole. Okrem na prvý pohľad viditeľných známok požitia alkoholu mal však šofér osobného vozidla aj čerstvé zranenia na tvári a rukách. Po krátkom preverovaní boli upovedomení, že v Kučišdorfskej doline došlo medzi ním a ďalšími dvoma osobami k fyzickej roztržke s nožom.

Na predmetné miesto boli okamžite vyslané ďalšie hliadky, pričom polícia objavila telo zavraždenej ženy v jarku na Fajgalskej ceste v Pezinku. “Prípad si vzhľadom na jeho závažnosť prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, ktorý začal trestné stíhanie vo veci trestného činu vraždy. Na mieste sa v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné neodkladné a neopakovateľné úkony. Hneď ako to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní, budeme verejnosť o prípade informovať,” uviedla Lucia Mihalíková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia