Polícia neustále apeluje na občanov, aby si nesadali za volant po požití alkoholických nápojov, nakoľko na vozovke neohrozujú len seba, ale aj ostatných vodičov či chodcov. Túto skutočnosť však absolútne odignorovala istá Slovenka, ktorá neváhala šoférovať značne podgurážená!

V utorok (10. augusta) zastavili policajti z Piešťan vozidlo 49-ročnej Martiny, ktorá si sadla do auta po požití mimoriadneho množstva alkoholu. Svoju Škodu Fabia musela odstaviť počas bežnej kontroly, kedy jej namerali v dychu neuveriteľných 2,72 mg/l, čo je 5,76 promile! 

Slovenke bol okamžite zadržaný vodičský preukaz, pričom bola priamo eskortovaná do cely policajného zaistenia. „Po vytriezvení ju vypočujeme a v tvz. super rýchlom konaní predložíme spis na rozhodnutie o jej vine a treste. Žena je podozrivá z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ uviedla hovorkyňa Mária Linkešová. Ako dodala polícia na sociálnej sieti, predmetné považujú za nezabudnuteľný darček k päťdesiatke a veria, že do ďalších narodenín sa z činu poučí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol