Takmer každý deň počas letných mesiacov počúvame nešťastné správy o dieťati, ktorého rodičia zabudli v rozhorúčenom aute. Tento prípad je trochu iný. Polícia vyťahovala dieťa z auta nadránom. Dôvody jeho matky sa zdajú nepochopiteľné.

[sociallocker]V nedeľu nadránom bola v meste Schaffhausen v severnom Švajčiarsku privolaná polícia k dieťaťu zavretému v aute. Okoloidúci zavolali políciu po tom, čo začuli nárek dvojročného chlapčeka. Zjavili sa tam za pár minút a dieťa zo zamknutého auta vyslobodili.

Kde sa však vtedy nachádzala jeho matka? Výborne sa zabávala v neďalekom klube. Túto informáciu potvrdila polícií aj samotná matka, ktorá sa zjavila 20 minút po zásahu. Vraj bola v klube s kolegami z práce.

Otázku, či jej tá párty stála za to, si bude zrejme 25-ročná matka klásť ešte nejaký čas. Polícia totiž voči nej vzniesla obvinenie zo zanedbania starostlivosti zverenej osoby. A ani auto v tomto prípade nedopadlo dobre. Niektorý sused si na ňom vyvŕšil svoju frustráciu z konania nezodpovednej matky. K tomuto vandalizmu sa polícia vyjadrila len, že ten chlap “zrejme nedokázal udržať hnev”.

Fotky zo zásahu nájdete tu.

Zdroj: dailystar.co.uk | Foto: depositphotos.com
[/sociallocker]