Mária G. má 37 rokov a v posledných mesiacoch si mala užívať luxusný život v hoteloch či v reštauráciách. Vynaliezavá blondínka k tomu navyše nepotrebovala žiadne peniaze. Tie totiž nahrádzala falošnými faktúrami či informáciami o tom, že je partnerkou vplyvného podnikateľa.

Ako informuje Nový Čas, 37-ročná Mária G. sa rozhodla žiť život svojich snov bez toho, aby musela siahnuť do vlastnej peňaženky, foto >>> TU <<<. So svojím čiernym psom cestovala po hoteloch či reštauráciách v zahraničí. Účty však platila falošnými faktúrami či sľubom, že je partnerkou vysokopostaveného britského manažéra. Peniaze mala podľa všetkého získavať aj ako spoločníčka, prípadne pomocou podvodov s nehnuteľnosťami.

Blondínka pritom vzbudzovala u ľudí dôveru, keďže sa pýši právnickým titulom a plynulou angličtinou. Na Slovensku sa dokonca poznala zo známymi šoubizovými tvárami. Pracovala s fotografmi Zuzanou Senášiovou či Ľubomírom Sabom, u ktorých fotila kalendár pre klienta. Taktiež sa v roku 2018 objavila v úspešnom klipe rapera Kaliho s názvom Nejsom ten pravý.

Ako ale potvrdila bratislavská polícia, žena je aktuálne obvinená z pokračovacieho trestného činu podvodu. Máriu zatkli v gréckom meste Corinth, momentálne čaká na policajnej stanici v meste Nafpaktia. Nevie sa, či a kedy bude prevezená na Slovensko.  Viesť život podvodníčky sa jej pritom darilo dlhšiu dobu. V Grécku na blondínku upozornil taxikár, ktorému nezaplatila za prevoz, a tak sa dostala do rúk mužov zákona.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky, YT/KALI RECORDS