Polícia zadržala v Španielsku ZNÁMU tvár: Kedysi s Kollárom…!

Dátum:

Polícia zadržala v Španielsku muža, po ktorom pátrala niekoľko mesiacov. Hoci najprv potvrdil spoluprácu a návrat na Slovensko, kde mal vypovedať, napokon sa rozhodol svoj sľub nesplniť. Ide o známu tvár, údajne spriaznenú so skupinou piťovcov, s ktorou kedysi pózoval na fotke aj Boris Kollár.

Tomáša Rajeckého, po ktorom pátrali niekoľko mesiacov, zadržala polícia v Španielsku. Bol obvinený vo veci krytia nelegálnej výroby cigariet spolu so Zoroslavom Kollárom. Ako informuje portál Noviny, Rajeckého mali vypátrať tzv. Lovci lebiek a muž má byť spájaný s mafiánskou skupinou piťovcov.

Rajecký sa spolu s Ondrejčákom a predsedom parlamentu Borisom Kollárom objavili v minulosti na spoločnej fotografii. Zadržaný pôvodne tvrdil, že bude s políciou spolupracovať a príde vypovedať, no nestalo sa tak a mužom zákona sa ho teraz podarilo zachytiť.

K situácií sa vyjadril aj investigatívny bloger Radovan Bránik: „Tomáš Rajecký sa zrejme o pár týždňov nedobrovoľne vráti na rodnú hrudu, obvinený spolu s Bödorom za korupciu Makóa. Mnohým ľuďom je dnes ešte o kúsok ťažšie ako včera, a keď sa Rajecký rozospieva, bude to nepochybne veľká zábava. Rajčák v čase neprítomnosti Kočnera rád prispieval niektorým novinárom a novinárkam na kvalitnú investigatívu, vďaka čomu zabudli zverejniť napríklad fotografiu Bodöra s Kováčikom na spoločnom obede v reštaurácii blízko budovy finančného riaditeľstva,“ uviedol okrem iného. V parlamente sa zas v pondelok Ficovi nepodarilo odvolať Romana Mikulca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Radovan Bránik, noviny.sk │ Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky, YT/SME

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...