Polícia zadržala v Španielsku muža, po ktorom pátrala niekoľko mesiacov. Hoci najprv potvrdil spoluprácu a návrat na Slovensko, kde mal vypovedať, napokon sa rozhodol svoj sľub nesplniť. Ide o známu tvár, údajne spriaznenú so skupinou piťovcov, s ktorou kedysi pózoval na fotke aj Boris Kollár.

Tomáša Rajeckého, po ktorom pátrali niekoľko mesiacov, zadržala polícia v Španielsku. Bol obvinený vo veci krytia nelegálnej výroby cigariet spolu so Zoroslavom Kollárom. Ako informuje portál Noviny, Rajeckého mali vypátrať tzv. Lovci lebiek a muž má byť spájaný s mafiánskou skupinou piťovcov.

Rajecký sa spolu s Ondrejčákom a predsedom parlamentu Borisom Kollárom objavili v minulosti na spoločnej fotografii. Zadržaný pôvodne tvrdil, že bude s políciou spolupracovať a príde vypovedať, no nestalo sa tak a mužom zákona sa ho teraz podarilo zachytiť.

K situácií sa vyjadril aj investigatívny bloger Radovan Bránik: “Tomáš Rajecký sa zrejme o pár týždňov nedobrovoľne vráti na rodnú hrudu, obvinený spolu s Bödorom za korupciu Makóa. Mnohým ľuďom je dnes ešte o kúsok ťažšie ako včera, a keď sa Rajecký rozospieva, bude to nepochybne veľká zábava. Rajčák v čase neprítomnosti Kočnera rád prispieval niektorým novinárom a novinárkam na kvalitnú investigatívu, vďaka čomu zabudli zverejniť napríklad fotografiu Bodöra s Kováčikom na spoločnom obede v reštaurácii blízko budovy finančného riaditeľstva,” uviedol okrem iného. V parlamente sa zas v pondelok Ficovi nepodarilo odvolať Romana Mikulca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Radovan Bránik, noviny.sk │ Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky, YT/SME