Polícia Slovenskej republiky sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní dvoch nezvestných osôb. V prípade, že ste niektorú z nich vzhliadli vo svojom okolí alebo o nich máte akékoľvek informácie, kontaktujte políciu na linke 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.  

Novozámockí kriminalisti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej Eve Marike Astrid MÜLLENDER-TAETER. Má 17 rokov a pochádza z Bratislavy. V Palárikove sa však zdržiavala posledné týždne, odkiaľ odišla 19. júla v noci. Od toho času sa ju i napriek vykonaným prehliadkam vypátrať nepodarilo. Nezvestná je asi 160 cm vysoká, štíhlej postavy. Má rovné hnedé vlasy približne po plecia a hnedé oči.

Nitrianski kriminalisti žiadajú verejnosť taktiež o pomoc pri pátraní po nezvestnom Jozefovi Paulisovi. Má 22 rokov a pochádza z Nitry. V piatok 21. júla odišiel v skorých ranných hodinách z miesta trvalého bydliska, no do tejto chvíle sa, žiaľ, nikomu z príbuzných neozval. Nezvestný je asi 175 cm vysoký a váži odhadom 50 kg. Má krátke hnedé vlasy, na brade a v strede čela viditeľné jazvy. Naposledy mal oblečené bledomodré tričko, sivo-čierne tepláky s podtlačou tigra v bielej farbe na ľavej nohe. Obuté mal čierne tenisky.

Zdroj/Foto: PZ SR | Ilustračná foto: hitky.sk