Je tomu len zopár minút, čo Polícia Slovenskej republiky upovedomila verejnosť o konaní v prípade úkladnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. 

Protizločinecká jednotka NAKA mala v skorých ranných hodinách zadržať osoby podozrivé z násilnej trestnej činnosti v Kolárove, pričom momentálne stále prebiehajú domové prehliadky a ďalšie procesné úkony.

Polícia na sociálnej sieti Facebook zverejnila fotografie zo zásahu, kde príspevok komentovala i jedna z priamych svedkýň predmetného zásahu: “Prosím vás, nerobte si z toho srandu, akurát som u rodičov v Kolárove, nadránom tu začal lietať vrtulník, zatarasili ulicu, bolo počuť aj niečo ako streľbu, nebola to sranda, ľudia nevedeli, čo sa deje. Pri zásahu boli vystrojení kukláči, teraz sú tam už aj príslušníci inej jednotky, pravdepodobne zaisťujú ešte čo vedia a myslím, že zasahovali aj vo viacerých častiach mesta. Nemyslím si, že to bolo len na oko. Samozrejme, polícia určite podá informácie, keď už to bude možné. Netreba hneď spoza počítača znevažovať prácu NAKA, mnohí sa vyjadrujete ako experti a pritom viete prd o tom. Prajem všetkým pekný deň a verím v doriešenie prípadu,” uvádza Renáta na margo množstva negatívnych komentárov.

Rozdelenie v neskorej nočnej hodine, vedúci tímu vyšetrovateľov s malou časťou rozsiahleho spisu a zábery po zásahu pred objektmi.

Zdroj: Facebook/Polícia SR