Predvolebná kampaň bola poriadne dramatická, pričom sa politici postarali o niekoľko poriadnych škandálov. Aj napriek tomu sa však snažili udržať si pozitívny imidž fotkami so svojimi domácimi miláčikmi. Záber s rozkošnou mačkou či psom bola pre nich rozhodne prospešná.

Celé Slovensko pozná psíka Petra Pellegriniho Garyho, ktorý sa stal jeho verným priateľom. Taktiež Igor Matovič veľmi rád zverejňuje záber jeho kocúra, ktorého familiárne volá Mačiak. Záber s domácimi miláčikmi politikom určite pomáha pri udržovaní svojho imidžu.

Razom sa stanú o čosi ľudskejší, keď držia v náručí svojich chlpáčov. O to viac je smutné, že ani jedna z politických strán sa vôbec nezaoberá tým, že v našej krajine je čoraz väčší problém nekontrolovaného množenia nielen túlavých zvierat.

Je pravdou, že od roku 2018 už zviera nie je vecou, ale živým tvorom a cítiacou bytosťou. V praxi však mnohí ľudia, ktorí sa správajú k zvieratám kruto alebo ich dokonca utýrajú k smrti nečelia žiadnym právnym následkom.

Peter Pelegrini a Gary

Igor Matovič a Mačiak

Veronika Remišová s Fredym

Mária Kolíková s Dunčou, Rebekou a Murkom

Jana Bittó Cigániková s Blue Ivy

Andrej Stančík s Bilbom a Miou

Zuzana Čaputová s Leonom

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Peter Pellegrini, Igor Matovic, Veronika Remišová, Janka Bittó Cigániková, OĽANO, IG/maria.kolikova, andrejstancik, zuzanacaputova