Známy ukrajinský politik a podnikateľ prežíva doslova nočnú moru. V nedeľu prechádzal ulicami Kyjeva v aute so svojím 3-ročným synčekom. Odrazu na nich zaútočil neznámy muž so zbraňou. Politikov synček zraneniam podľahol.

Ukrajinský politik a biznisman Vyacheslav Sobolev prechádzal v nedeľu ulicami Kyjeva na svojom aute, keď došlo k hroznej tragédií. Neznámy páchateľ odrazu strieľal z okna susedného auta, no nezasiahol politika, ale jeho 3-ročného synčeka, ktorý rovnako sedel vo vozidle.

Chlapček zomrel podľa informácií DailyMail počas prevozu do nemocnice. 3-ročný synček bol Sobolevov najmladší, pričom politik mal 5 detí so svojou manželkou Innou. Polícia incident vyšetruje, pričom ministerstvo vnútra zatiaľ neidentifikovalo majiteľa vozidla, z ktorého sa strieľalo.

Sobolev bol v minulosti šéfom ukrajinskej štátnej spoločnosti Naftogaz, aktuálne je biznismanom na Donetsku. V Kyjeve už pritom došlo k niekoľkým vraždám od anexie Krymu. Novinár Pavel Sheremet, ktorý kritizoval bieloruskú vládu a priateľstvo s ruským opozičným lídrom Borisom Nemtsovom, zomrel v roku 2016 po nastražení bomby v aute.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook/Вячеслав Соболев, Pexels