Pomejeho exmanželka bojuje s rakovinou: Z tohto obviňuje Jiřího (†54)!

Dátum:

Česká herečka Michaela Kuklová koncom februára verejne oznámila, že jej bola diagnostikovaná rakovina prsníka. Do boja so zákernou chorobou išla s veľkým odhodlaním, pričom sa neubránila rekapitulácií svojho života. A prišla ňou k šokujúcemu záveru!

Známa herečka sa rozhodla oznámiť verejnosti zdrvujúcu správu ešte predtým, ako sa začne jej zdravotný stav rozoberať v médiách. Počas liečby napokon dospela k vážnemu rozhodnutiu, keďže pred pár dňami podstúpila operáciu, v priebehu ktorej jej odstránili 12 žliaz.

Ťažké časy prinútili 51-ročnú brunetku obzrieť sa do minulosti, do ktorej rozhodne patrí aj dnes už zosnulý Jiří Pomeje (†54). Dvojica sa rozviedla po trinástich rokoch manželstva, keď finančné problémy herca doviedli Kuklovej rodinu takmer na mizinu. ,,Tých desať rokov súdov. Nečudujem sa, že mám túto chorobu, pretože je to hormonálne a stresové,“ uviedla pre extra.cz.

Pomeje si totiž požičal 60 miliónov českých korún na dokončenie filmu Andělská tvář, ktorý však nebol úspešný. Prestal splácať svoje podlžnosti, v dôsledku čoho sa do problémov dostala aj Michaela ako jeho zákonitá manželka. „Cítila som obrovskú krivdu, hovorila som si: ,Kruci, ja som si žiadne peniaze nepožičala, vydávala som sa z lásky a teraz mám exekúciu na rodnom dome, kde vlastním tretinu!‘ Bolo to ťažké,“ priznala, pričom v nej bolesť a zlé spomienky stále ostávajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz  |  Foto: Facebook/Jiří Pomeje, Instagram/michaelakuklova.official

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...