Začiatkom augusta došlo k hroznej tragédii, keď sa auto s celou rodinou dostalo pri autonehode pod obrovskú cisternu. Desivú hrôzu prežila len 4-ročná Gabika, ktorá ale pri incidente prišla o celú svoju rodinu. Pomôcť jej teraz môžu dobrí ľudia.

2. augusta došlo na ceste z českého Čásláví do Havlíčkovho Brodu k tragickej autonehode. Pri obci Drobovice sa dva osobné automobily zrazili s protiidúcou cisternou. Jedno z vozidiel skončilo pod cisternou, pričom zomreli traja ľudia. V aute, ktoré viezlo celú rodinu, tak prežila len 4-ročná Gabika. Dievčatko však v jedinej sekunde prišlo o bračeka a obidvoch rodičov.

Mladá šťastná rodina, vždy s úsmevom na tvári. Štvorročná Gabika si užívala svoje prvé prázdniny, šesťročný Dominik sa tešil, že po prázdninách nastúpi do prvej triedy. 2. augusta sa ale všetko zmenilo. Zázrakom prežila len najmladšia Gabika. Dominik, maminka a ocko boli na mieste mŕtvi. Odišli, aby sa stali anjelmi…,“ píšu sa smutné slová na stránke obce Okříšky.

Tá sa rozhodla založiť verejnú finančnú zbierku, aby tak dokázali opustenému dievčatku pomôcť aspoň takouto formou. „Gabika je šikovné 4-ročné dievčatko z Okříšek a prišla vinou tragickej dopravnej nehody o svojich najbližších. Jej ďalšiu cestu životom jej môžeme aspoň čiastočne spoločne uľahčiť. Stačí k tomu len málo – zaslať finančný príspevok na zvláštny bankový účet Zbierky pre Gabiku: 123 – 312750257 / 0100,“ zverejnili číslo účtu, na ktoré je do 31. januára 2020 možné zaslať peniaze.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: okrisky.cz │ Foto: Facebook/Metrostav Zdenek Ludvik, CZECH PRESS MEDIA