Smutné Vianoce prežila rodina slovenského policajta Ivana Štefinu (†43). Muž, ktorý slúžil v zbore 22 rokov, podľahol po trojmesačnom boji rakovine hltana. Kolegovia teraz žiadajú o pomoc pre jeho rodinu s 5-ročným synčekom.

Rodina slovenského policajta Ivana Štefinu prežíva zrejme najhoršie Vianoce v živote. Krátko pred sviatkami totiž prišla manželka Karin a ich 5-ročný synček Tomáško o milovaného manžela a otca. Policajt, ktorý slúžil do posledných dní ako referent ÚOZ na Obvodnom oddelení v Ilave 22 rokov, podľahol 9 dní pred Štedrým večerom v žilinskej nemocnici rakovine hrtana.

Zákernú diagnózu mu pritom lekári stanovili len pred troma mesiacmi, no za krátky čas Štefan svoj boj prehral a odišiel na druhý svet v mladom veku. Kolegovia sa rozhodli, že pomôžu ťažko skúšanej rodinke aspoň finančne a momentálne sa obracajú na občanov s prosbou o pomoc:

Náš kolega zomrel pred Vianocami: Kolegovia chcú pomôcť jeho rodine. Prejavme aj v tomto období spolupatričnosť a pomôžme rodine nášho kolegu npráp. Ivana Štefinu. Ak máte otvorené srdcia a chcete pomôcť rodine Štefinovej, kontaktujte nás na e-mail: [email protected], [email protected] Ďakujeme a prajeme Vám všetkým úspešné vykročenie do Nového roka, ale hlavne nech ste zdraví. To, čo berieme väčšinou ako samozrejmosť, je najpodstatnejšie,“ píše polícia na sociálnej sieti. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Polícia SR – Trenčiansky kraj