Rodina i priatelia sú bezmocní! Je to len pár dní, čo sa doslova zľahla zem po mladej štvorčlennej rodine z Nového Jičína, ktorá zmizla bez akejkoľvek stopy. Rodičia Nikol (38) a Petr (38) Bartoňoví sa spolu so svojimi maloletými deťmi Tomášom (4) a Natáliou (5) akoby vyparili a už niekoľko dní o sebe nedali vedieť ani najbližším príbuzným.

Česká polícia vyhlásila celoštátne pátranie po štvorčlennej rodine z Nového Jičína, ktorá zmizla bez akejkoľvek stopy. ,,Obavu o príbuzných mal ich príbuzný v Moravskosliezskom kraji, ktorý taktiež vec nahlásil. Podľa doterajšieho vyšetrovania odhlásil otec deti zo škôlky, ich matka si na mesiac zrušila zmeny v práci,” uviedol pre Blesk.cz policajný hovorca Pavol Šváb. Podľa viacerých svedkov bol koncom minulého týždňa videný otec rodiny v Bystrici. „Je možné, že sa rodina pohybuje vo vozidle Škoda Felicia modrej farby s registračnou značkou NJL 64-27,“ dodal Šváb.

 

Podľa vyšetrovania by sa rodina mohla nachádzať v rozostavanom dome v Kníničkách. V prípade akýchkoľvek informácií, prosíme, kontaktujte linku 158.

Zdroj: Polícia ČR, Blesk.cz