Išlo o obyčajného robotníka, ktorý denne pracoval na stavbe viac ako desať hodín, no v momente, kedy mal dostať výplatu, nestalo sa tak. Správanie jeho zamestnávateľov ho úplne šokovalo. ,,Nemajú na moju výplatu niekoľko mesiacov, no na materiál piatich domov áno?“ pýtal sa sám seba. K odpovedi sa, samozrejme, nedopracoval, a tak sa rozhodol pre šialený, no radikálny krok.

Stavebný robotník Daniel Neagu (30) poriadne vystrašil obyvateľov anglického mesta Buntingford. Údajne totiž nedostal posledné mesiace výplatu, no aj napriek tomu sa od neho žiadali výsledky v podobe dokončenia piatich domov, čo takmer splnil. O pár týždňov sa totiž mali nasťahovať majitelia.

To sa však nestane, keďže nahnevaný muž nasadol do bagra a postupne poškodil päť domov. Počas svojho vyčíňania sa, podľa svedkov, dobre zabával a svoje konanie si dokonca fotil a natáčal na telefón. Keď prišla polícia, Daniel bol pokojný a nebránil sa. V tejto chvíli sa nachádza vo väzbe. Škoda sa totiž vyčíslila na takmer tri milióny eur, pričom niektorým z domov hrozí, že ich budú musieť strhnúť, keďže sila bagra im poškodila statiku.

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Twitter, YouTube  |  Video: YouTube