Tá ho nešetrila! Giuliana Santi sa po horkom ponížení od Šimona Koleňa rozhodla vrátiť úder. Po tom, čo ju v reality šou opustil kvôli Alex Minárikovej, mu zverejnila zosmiešňujúci odkaz na internete.

Hoci diváci stále môžu vidieť farmárov štrnástej série v relatívne hojnej zostave, nie je žiadnym tajomstvom, že väčšina z nich je už dávno doma. Kvôli predtočeným epizódam musia byť účinkujúci do odvysielania ich vypadnutia v tajnosti, a to najmä na sociálnych sieťach. To však neplatí v prípade, ak máte horúcu krv ako Giuilana Santi.

Tá sa rozhodla na svoj profil zavesiť zosmiešňujúci odkaz na adresu jej bývalého parťáka v šou Šimona Koleňa. „Niekto má za trest dlhé uši a niekto má dlhý nos, lebo je neúprimný,“ uvádza pod farmárovou fotografiou, kde mu dokreslila tvár ako Pinocchiovi.

18-ročná študentka sa ani nesnažila skryť svoje vyjadrenie za možného admina, ako to robia jej spolusúťažiaci na vlastných profiloch. Niet sa čomu čudovať, toto je skrátka Giulia- čo na srdci, to na Instagrame!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/gululumka, voyo.markiza.sk