Peter Borkovec (18) sa len pred pár dňami rozišiel s o 19 rokov staršou speváčkou a porotkyňou SuperStar Katkou Knechtovou (37) a už šokuje. Mladík má totiž novú priateľku, ktorá je krásna a navyše mladá. Chce týmto krokom naštvať svoju bývalku?

Peter Borkovec a Katka Knechtová nedokázali poprieť vzájomné sympatie počas celej speváckej súťaže SuperStar, no mnohí sa domnievali, že ide zo strany mladého muža skôr o platonickú lásku. O to väčší šok prišiel prednedávnom, keď spevák priznal, že s Knechtovou tvorili pár približne päť mesiacov a len pred pár dňami sa rozišli.

Hoci Borkovec s rozvahou uznal, že nečakal, že tento vzťah im vydrží naveky, predsa len ho musel rozchod s krásnou a staršou ženou zabolieť. Aj keď mu Knechtová nedala definitívne kopačky a všetko uzavreli so slovami, že ak majú byť spolu, tak budú, Peter sa zrejme rozhodol nestrácať čas. Portál Extra totiž odhalil jeho románik s mladou kráskou, ktorá by mala byť jeho novou priateľkou.

Krásna a od Knechtovej omnoho mladšia dievčina sa rovnako volá Katka a podľa fotiek na jej profile sa aktívne venuje modelingu. Svoj vzťah s Petrom sa snažia skrývať, no prezradiť ich mala sociálna sieť, kde nedokázali udržať emócie na uzde. Mladá Katka nechala Petrovi pod fotkami romantické odkazy, ktoré síce stihla zmazať, no na profile jej svieti srdiečko s písmenkom “P”. Rovnako aj Petrovi svieti srdiečko s písmenkami “Kat”, no nateraz je otázne, či je táto skratka mena Katka venovaná jeho bývalke Knechtovej, alebo takto vyjadruje lásku svojmu novému objavu. Je tak zrejme len otázkou času, kedy mladý spevák vyjde s pravdou von.

Láske Borkovca a Knechtovej po piatich mesiacoch odzvonilo

Mladá kráska Katka má tvoriť pár s Borkovcom

Zdroj: extra.cz │ Foto: Facebook, TV Markíza, Instagram