Silvia Kucherenko prechádza neľahkým obdobím, keďže jej manžel bol odsúdený na 11 rokov za mrežami. Verejnosť okamžite začalo zaujímať, ako sa s touto situáciou modelka vysporiada a ako ju to po finančnej stránke ovplyvní.

Cieľavedomá modelka si uvedomuje vážnosť situácie a i to, že výchova a finančné zabezpečenie rodiny ostalo na jej pleciach. No určite sa nevzdáva a taktiež nemá v pláne nájsť náhradu za odsúdeného manžela. Neustále sa snaží pomôcť svojej polovičke právnou cestou, no taktiež byť jeho psychickou oporou. Návštevy a balíky sú každodennou rutinou.

Každý očakával, že Kucherenko sa zníži k hľadaniu nového a hlavne bohatého priateľa. Omyl! Aj napriek tomu, že neustále dostáva rôzne návrhy od mužov, ktorí jej ponúkajú tisícky eur, ona má jasno. Dokonca ju šokovala bizarná ponuka od neznámeho muža, ktorý jej bol ochotný zaplatiť 100-tisíc eur za spoločnú večeru.

Silvia si ho však okamžite zablokovala a podobné ponuky ju iba pobavia. ,,Určite nie som na predaj, nedám sa zlákať. Viem, že roky mám nálepku zlatokopky, ale teraz sa ukázala pravda,“ uviedla Kucherenko pre sarm.sk.

Zdroj: sarm.sk  |  Foto: instagram.com