POPLACH v parlamente: Jana Cigániková mala pozitívny test na COVID-19!

Dátum:

V priebehu decembra minulého roka sa počas zasadnutia vlády nakazilo ochorením COVID-19 minimálne päť členov. Najnovšie sa nakazila členka koaličnej strany SaS, ktorej pozitívny výsledok testu môže na pôde parlamentu vyvolať ďalší vážny problém.

Poslankyňa Jana Bittó Cigániková sa pred pár hodinami dozvedela nepríjemnú informáciu. ,,Niektoré pozitívne správy až tak nepotešia,“ v úvode napísala na sociálnej sieti, pričom zverejnila výsledok z PCR testu. Predsedníčka zdravotníckeho výboru sa rozhodne neplánuje zúčastniť zasadnutí vlády, i keď jej nakazení kolegovia túto možnosť v minulosti dostali.

Podľa jej slov si konečne pretriedi papiere v skrinkách a dočíta rozčítanú knihu. Momentálne nemá žiadne príznaky, pričom dúfa, že to tak aj ostane. Jej manžel má však negatívny výsledok testu a na vyrozumenie ohľadom detí ešte čaká. ,,…preventívne som ich zadebnila v izbe. Ak nastane porucha internetu, určite sa pozabíjajú. Som zvedavá, ako budeme fungovať v jednom byte, keď budú aj oni negatívni,“ poznamenala politička, ktorá bola nútená varovať svojich kolegov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Janka Bittó Cigániková-Fungujúce zdravotníctvo  |  Foto: FB/ Janka Bittó Cigániková-Fungujúce zdravotníctvo, markiza.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...