Populárna DJ-ka a modelka je mŕtva! Podľa medializovaných informácii sa 29-ročná kráska dusila a odpadla priamo pred očami vystrašených kamarátov, kde následne, žiaľ, aj skonala.

Janna Rasskazova, populárna modelka Playboya a DJ-ka z Moskvy, je mŕtva. Len 29-ročná kráska žúrovala niekoľko dní po sebe, no potom sa rozhodla pre radikálny detox. Na tento účel mala svoju špecialistku, s ktorou zahájila liečbu obľúbenú u známych hollywoodskych celebrít ako Rihanna, Madonna či Kim Kardashian.

Jej priateľ Alexander ju však našiel spať, pričom dýchala veľmi zvláštnym spôsobom. Vystrašený ju prebudil, Janna odišla do kuchyne, no cestou sa začala pred očami priateľov dusiť a odpadla. Priateľ rýchlo zavolal záchranku, no privolaní lekári jej už nedokázali pomôcť.

Vyšetrovatelia a polícia zisťujú presnú príčinu smrti mladej krásky. Podľa predbežných informácii denníka TheSun a slov priateľa sa mala Janna liečiť z neznámeho ochorenia a užívať lieky, ktoré mohli byť nekompatibilné s detoxikačnou procedúrou. Alexander vyjadril obavu, že modelka o svojich liekoch nepovedala špecialistke na prečistenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Mir TV